Previous Next

Rademenes

Cześć wszystkim! Jestem Rademenes - jestem tu nowy. 😀Niedawno dziwne człowieki zabrali mnie od moich sióstr i zawieźli dużym autem, w brzydko pachnące miejsce. Byłem przerażony, ale człowieki ciągle powtarzały, że to lekarz,który mi pomoże i niedługo poczuję się lepiej. Wszyscy byli mili i strasznie się mną zachwycali, a ja ciągle zastanawiałem się o co im chodzi. 🤔 Wydaję mi się, że chyba już nie wrócę do moich sióstr, ale nie ma co się smucić.. Jestem teraz w domku gdzie są też inne kotki, wszystkie takie duuuuuże 😱 tylko ja i mój kolega jesteśmy tacy mali. Myślicie, że urośniemy? W sumie, nie wiem czy bym chciał, bo każdy przychodząc do domu, najbardziej tuli właśnie mnie! 🥰 Może to przez to, że jestem taki słodki i uroczy ? 🤗
Jak człowieki mnie zabrali to byłem bardzo chory, bardzo słaby, nawet łapki bolały jak chodziłem, a na oczka prawie nie widziałem 😔 Ciocia, która się nami opiekuję, codziennie dawała mi lekarstwa, pyszne mleczko oraz mięsko, no i muszę wam powiedzieć, że czuję się już dużo lepiej! Łapki już nie bolą, mogę skakać, brykać i biegać ile się da! 😻 Mam też tutaj bardzo dużo zabawek, ciężko jest mi czasem zdecydować czym chce się bawić, ale przyznam, że jestem też strasznym śpiochem. 😌 Uwielbiam kiedy ciocia przychodzi do mnie jak odpoczywam i mizia mnie po brzuszku i główce. Przytulanie jest chyba najlepsze! 🥰 Pochwale się, że umiem już korzystać z kuwetki ! Mam dopiero 12 tygodni a już cenię sobie bardzo czystość.
Niestety nie mogę zostać tu długo .. wszystkie koty mówią, że mają już swoich człowieków i lada moment jadą do nowych domów.. podobno na całe życie.. 🥺 Też bym tak chciał! Dlatego piszę do Was! Musicie wiedzieć, że nie przypadkowo nazwali mnie Rademenes! Ja też umiem spełniać życzenia i chce spełnić Twoje! Pozwól mi,proszę .. Zabierz mnie tylko do domu 🥺 Jestem czarnym aniołkiem 😇 Obiecuję nie psocić i być Twoim najlepszym przyjacielem !

0
0
0
s2smodern

La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje

ul. Balicka 56/29; 30-149 Kraków

tel. 791-300-767

 

 

Wspieraj nas - przelewy na konta:

Rachunek bankowy w PLN nr: 51 1050 1445 1000 0090 3123 5246

Rachunek bankowy w EUR nr: 56 1050 1445 1000 0090 3123 5253

 

tworzenie stron www LMK studio