Previous Next

Szarik

EDIT:
SZARIK rok temu odcięty z łańcucha przez inspektorów La Fauny - zrezygnowane psie nieszczęście.Od kilku dni ma FANTASTYCZNY DOM 💚💙💚 I SWOJEGO KOCHANEGO CZŁOWIEKA - NAJLEPSZĄ Z NAJLEPSZYCH OPIEKUNKĘ - TO BYŁA MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA. SZARIK MA TEŻ CZUŁYCH CZWORONOŻNYCH PRZYJACIÓŁ SUCZKĘ CZIKITĘ I KOCURA.
Szarik - czarny, zwykły, niemłody kundel. Rok temu nie miał nawet dziurawej budy. Biedował w skrzynce po jabłkach obok dwie brudne, zardzewiałe „miski”, wody do picia ani śladu. Na dodatek biedak miał bardzo krótki łańcuch, który w rzeczywistości okazał się dłuższy,ale co z tego, że dłuższy skoro łańcuch był okręcony woków wbitego w podłoże słupka. To była interwencja, a właściwie kilka interwencji w gminie Domaradz w województwie podkarpackim. Ile zim przetrwał w skrajnych warunkach? My dostaliśmy zdjęcia z tej ostatniej.
Szarik przez rok był na garnuszku La Fauny w lecznicy, potem w Hotel dla psów "Szarikton" w którym opiekowały się nim Panie o wielkich sercach, obdarzyły go najlepszą opieką oraz codziennie pokazywały, że człowiek nie koniecznie musi być złem, które tylko krzywdzi. Szarik bał się mężczyzn i w ogóle nie miał zaufania do ludzi, gdy poczuł się zagrożony potrafił kłapnąć. Na szczęście w oswajaniu świata i ludzi niesamowicie pomogła mu nieoceniona JUSTYNA LUBASKA - behawiorystka, która pro bono pracuje z naszymi psiakami. Dzięki Justynie przełamał traumy i zmienił się nie do poznania.🙂🙂🙂 Psiak miał więcej Przyjaciół - powrót do normalności zawdzięcza też ekipie hotelu Szarikton, dziękujemy zrobiliście kawał świetnej roboty❗️❗️❗️🙂🙂🙂, a najwięcej pracy i serducha włożyła Nadia.💚💙💚
Hotel Szarikton od kilku lat odwiedza Joasia, wyprowadza na spacery psie bidy, które umieszczają różne fundacje i bardzo często znajduje im domy.💙💚💙
Szarikowi też znalazła.🙂🙂🙂
Jego nowa opiekunka przyjechała ze swoją suczką Czikitą do hotelu, zwierzaki od razu polubiły się i sprawy potoczyły się bardzo szybko. Szarik w nowym domu zachowuje się nienagannie, ani raz nie zaznaczył terenu. Dziś byłam zrobić mu kilka zdjęć. To niesamowite, psiak jest zapatrzony w swoją opiekunkę jak w obrazek, chodzi za nią jak cień, siada przy fotelu i albo trzyma pysk na jej stopach, albo podstawia pyszczek do głaskania, albo leży kołami do góry szczęśliwy, uśmiechnięty. Tak wygląda psi raj.
KOCHANY SZARIKU ❗️Wreszcie przekonałeś się, że życie może być piękne, że są piękni. dobrzy ludzie💙💚💙.
Żyj długo i nadrabiaj stracony czas. 💙💚💙 .
 
 
 
 
 
SZARIK 
nie miał nawet budy, jedyne w co wyposażył go właściciel to łańcuch i skrzynka po jabłkach. Początki znajomości z nim nie były łatwe, ale w końcu zaufał opiekunom i okazał się fantastycznym psem! Szarik to ok. 7 letni, ok. 18 kg, inteligentny pies. Dopiero teraz poczuł jak wygląda normalne życie.
Szarik jest pełnym radości, kochanym pieskiem. Dobrze czuje się z suczkami swojej wielkości lub mniejszymi od siebie. Lubi biegać, bawić się piłką i pieszczoty (po zaufaniu). Bardzo lubi spacery. 
Szarik potrzebuje trochę czasu zanim zaufa człowiekowi. Szukamy dla niego domu bez dzieci. Osoby, która da mu tyle czasu ile będzie potrzebował i nie będzie od razu narzucać się z głaskaniem i uczuciami. 
Szarik jest przygotowany do adopcji i czeka na dom w Krakowie. 
 
0
0
0
s2smodern

La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje

ul. Balicka 56/29; 30-149 Kraków

tel. 791-300-767

 

 

Wspieraj nas - przelewy na konta:

Rachunek bankowy w PLN nr: 51 1050 1445 1000 0090 3123 5246

Rachunek bankowy w EUR nr: 56 1050 1445 1000 0090 3123 5253

 

tworzenie stron www LMK studio