Previous Next

W tym roku 1% podatku dla Fundacji La Fauna! :)

Kochani, rozpoczynamy ciężką walkę o Wasz 1% podatku <3

Stajemy na starcie z wieloma, wspaniałymi fundacjami. Sami uważamy, że pomoc jest potrzebna każdemu i nigdy nie będziemy dyskryminować innych organizacji. Niech ten wyścig o 1% Waszego podatku będzie uczciwy :) 

Dlaczego to właśnie my powinniśmy dostać Wasz 1%? 

Onieśmielamy się o niego prosić, ponieważ cały ten rok ciężko pracowaliśmy by odmienić los wielu zwierząt. Wiemy, że byliście z nami i bacznie obserwowaliście to co robimy. Dostawaliśmy od Was ogrom ciepłych słów w wiadomościach, telefonach, ale przychodziły do nas także listy w których staraliście się nas podnosić na duchu, kiedy upadaliśmy i baliśmy się o jutro...Staraliśmy się być wszędzie tam, gdzie potrzebowały nas zwierzaki. Często podejmowaliśmy interwencje w nocy, nad ranem, w święta i niedzielę. Nie było dnia, kiedy nie myśleliśmy o naszych podopiecznych. Szukaliśmy wiele rozwiązań by móc być z Wami w stałym kontakcie. Uwierzcie, że były momenty, kiedy chcieliśmy się poddać, bo było tak ciężko...Nie mogliśmy. Nigdy nie spodziewaliśmy się, że tworząc La Faunę na nowo uda nam się stworzyć tak piękne rzeczy. Nawet w marzeniach nie sądziliśmy, że skradniemy tyle serc i udowodnimy, że daleko nam do awantur, sprzeczek, obgadywania. Zawsze priorytetem są zwierzęta. W 2020 roku odbudowaliśmy relację z kilkoma organizacjami. Wszystko po to by jeszcze skuteczniej działać dla zwierząt. Doceniło nas wiele firm mówiąc, że podoba im się to co robimy i w jaki sposób robimy. Zostaliśmy także niejednokrotnie pochwaleni przez samą Policję - za kulturę naszych działań. Były też przykre chwile, które zostawią w nas swoje piętno na dobre. To te chwile, które umacniają sprawy sądowe. 

Co zrobimy w 2021? 

Chcemy być fundacją, która nie tylko ratuje zwierzęta, ale także jednoczy ludzi. Nie ma skuteczniejszych rozwiązań od współpracy. Tylko tak można robić więcej...

Marzy nam się kociarnia. Taka z prawdziwego zdarzenia. Z drapakami, zabawkami, własnym zapleczem, izolatką. Nie wiemy czy uda nam się zrealizować to marzenie w 2021, ale będziemy się mocno starać. Zgłoszeń o potrzebujących kotach jest naprawdę mnóstwo. 

Zrobimy wszystko to, co planowaliśmy zrobić w 2020 - wystawy fotografii, koncert, spotkania, ognisko. Koronawirus odebrał nam te możliwości, a pomysłów mieliśmy mnóstwo! Nadrobimy to! 

Uratujemy jeszcze więcej zwierząt!

Zbudujemy jeszcze szerszą społeczność opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku. 

Mamy ogrom chęci, siły i wiary, że wspólnie osiągniemy wszystko to co zaplanowaliśmy!

Potrzebujemy Was!

Fundacja to nie tylko my. Bez Was nie ma nas! 

Pamiętajcie, że razem możemy więcej! Po prostu! <3 

 

 

0
0
0
s2smodern

La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje

ul. Balicka 56/29; 30-149 Kraków

tel. 791-300-767

 

 

Wspieraj nas - przelewy na konta:

Rachunek bankowy w PLN nr: 51 1050 1445 1000 0090 3123 5246

Rachunek bankowy w EUR nr: 56 1050 1445 1000 0090 3123 5253

 

tworzenie stron www LMK studio