Previous Next

Rufus prosi o wsparcie

ALARM! PROSIMY PRZECZYTAJ DO KOŃCA!
Oprócz ładnych zdjęć, Rufus potrzebuje człowieka o pięknym sercu! ❤️ To starszy, praktycznie niewidomy, mało słyszący piesek. Uczy się życia, delikatnie stąpając po trawie. Lubi chodzić na spacery, chociaż jest bardzo niepewny i jeszcze nie umie dobrze rozpoznawać otoczenia - zdarza mu się wejść w płot czy wsadzić nochal w miskę z wodą po same oczka.
Znalezienie domu, który będzie chciał wziąć pod swój dach Rufusa, to cud. Wiemy o tym, ale wiemy także, że cuda się zdarzają! A my w nie głęboko wierzymy.
Rufus mieszka na zewnątrz, w kojcu i budzie. Ma ciepłą budkę ze słomą i kocem, ma jedzenie, ma kochającą opiekunkę, która go odwiedza. To jednak za mało. Chcielibyśmy, żeby Rufus na stare lata miał ciepły kąt blisko człowieka - to daje mu poczucie bezpieczeństwa i wtedy całkiem inaczej się zachowuje. W tej chwili wygląda na zrezygnowanego i nieszczęśliwego, ale kiedy przytula się do człowieka i zamyka oczy (mimo, że nie widzi), to wiemy, że chłonie każdą sekundę tej bliskości. Tak jakby miało jej więcej nie być...W jego zbiórce napisaliśmy: "Przyjaciół nie przywiązuje się łańcuchem tylko miłością" i Rufus jest na to idealnym dowodem.
Nie będziemy ukrywać, że Rufus ma kardiologiczny problem. Jego serce jest za duże...I niestety, to nie przenośnia.
Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy dasz radę uratować Rufusa - spróbuj jako dom tymczasowy. Zapewniamy karmę, akcesoria, posłanie, a wraz z ludźmi dobrej woli opłacimy weterynarzy. W piątek mamy wizytę u kardiologa. Wtedy będziemy wiedzieć więcej na temat jego serduszka.
Ponieważ w Krakowie mamy "swoich" specjalistów, z których usług korzystamy nie od dzisiaj, marzy nam się dom stały/tymczasowy w Krakowie i okolicach.
Jeśli tak jak my chcesz, żeby Rufusowi wróciła radość życia, prosimy pomóż mu! Zadzwoń, porozmawiaj, podejmij decyzję... tel: 530 539 489
Jeśli wiesz, że nie możesz lub nie chcesz zająć się opieką nad Rufuskiem - wpłać kilka złotówek. Diagnostyka i leczenie nie będą tanie 😔 Za wizytę u zwykłego lekarza (badanie krwi, rtg, odrobaczenie, odpchlenie) zapłacić musimy 275zł. U kardiologa w piątek musimy zapłacić na miejscu...
Prosimy o pomoc -> https://zrzutka.pl/9xpkd3
0
0
0
s2smodern

La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje

ul. Balicka 56/29; 30-149 Kraków

tel. 791-300-767

 

 

Wspieraj nas - przelewy na konta:

Rachunek bankowy w PLN nr: 51 1050 1445 1000 0090 3123 5246

Rachunek bankowy w EUR nr: 56 1050 1445 1000 0090 3123 5253

 

tworzenie stron www LMK studio