PRZYGARNIJ BEZDOMNEGO PSIAKA - AKCJA W TEATRZE BARAKAH 7 kwietnia 2019 r.

PRZYGARNIJ BEZDOMNEGO PSIAKA - AKCJA W TEATRZE BARAKAH
W niedzielę 7 kwietnia po raz drugi zapraszamy Was do Teatru Barakha w nadziei, że w Waszym życiu i sercu jest miejsce na PSA. Psa niezwykłego, niepowtarzalnego czyli kundelka. Psa który ma nadbagaż złych dni i doświadczeń, ale nie wiadomo z jakiego powodu wciąż wierzy w człowieka i gotów go pokochać bez powodu. Liczymy na Was ośmieleni szczęściem jedenastoletniej prawie haszczanki Perełki/ Shili i młodziutkiej Nelki, po które w czasie pierwszej akcji w Teatrze Barakha przyszli fantastyczni Ludzie, zabrali ze sobą, dali dom, czułość, poczucie bezpieczeństwa. Tak jak zwykle psy, które na Was czekają to podwórkowe burki odcięte z łańcuchów, wyciągnięte ze zbutwiałych, dziurawych bud, były głodne, czasem chore. .Marzymy, że Teatr Barakah będzie dla nich biletem do dobrego, bezpiecznego, psiego życia. Wszystko w Waszych rękach, sercach, umysłach ! Nieobojętni KRAKOWIANIE i MAŁOPOLANIE!
Jeśli możecie i chcecie dać swój czas, przytulny dom psom wyrwanym z dna biedy i cierpienia to KONIECZNIE PRZYBYWAJCIE do Teatru BRAKAH w sobotę 7 kwietnia na ulicę Paulińską 28, między godziną 12 – 16.

Psy uratowane przez inspektorów Fundacji La Fauna – Interwencje i Adopcje, pod troskliwą opieką lekarzy weterynarii i wolontariuszy w domach tymczasowych odrodziły się, zaokrągliły, wypiękniały. Teraz tylko jednego im brak: Człowieka takiego NA ZAWSZE. Człowieka, który NIGDY nie zawiedzie , szczególnie gdy psi pyszczek posiwieje, w kościach zacznie łupać i trzeba będzie częściej odwiedzać lekarza weterynarii. Właśnie WTEDY będziecie im najbardziej potrzebni. Jeżeli jesteście gotowi sprostać miłości psa, który kocha bezkrytycznie, bez powodu, to bądźcie z nami w niedzielę 7 kwietnia w Teatrze BARAKAH!

Dla tych nad którymi jeszcze pracujemy i dla tych do których dopiero dotrzemy możecie przynieść karmę ( dla psów i kotów jeśli możemy nieśmiało prosić to najcenniejsza jest karma dobrej jakości choćby najmniejsza puszka, paczka – bo nasi podopieczni to często staruszki, rekonwalescenci ), obroże, smycze, szelki, miski, transporterki.

Akcji adopcyjnej towarzyszą WARSZTATY SZYCIA AKCESORIÓW DLA ZWIERZĄT - poprowadzą je znów niezawodni Przyjaciele zwierząt : Basia Faron i Szymon Bałek z Pracowni.faron
Pod czujnym okiem Basi i Szymona uszyjecie tym razem małe co nie co na przedświąteczną nutę: zajączki, kury.
Zainteresowanych przygarnięciem szmacianych zwierzaków w zamian za datek na te prawdziwe potrzebujące realnej pomocy zapraszamy po godzinie 15. Przez cały czas akcji od 12- 16 można przytulic za datek książkę, kubek z naszymi psami i kotami i mnóstwo różności również dla dla zwierzaków na przykład: sakiewki na smaczki – nieodzowne na spacer i naukę psich dobrych manier albo woreczki przypinane do smyczy na torebki do zbierania psich odchodów - wszystko uszyte w czasie pierwszej akcji.
Czekamy na WAS w niedziele 7 kwietnia przy ulicy Paulińskiej 28 i z serca DZIĘKUJEMY zespołowi Teatru BARAKAH za przygarnięcie na czas akcji naszych bezdomniaków pod szacowny dach świątyni sztuki.
Do zobaczenia!

0
0
0
s2smodern

La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje

ul. Balicka 56/29; 30-149 Kraków

tel. 791-300-767

 

 

Wspieraj nas - przelewy na konta:

Rachunek bankowy w PLN nr: 51 1050 1445 1000 0090 3123 5246

Rachunek bankowy w EUR nr: 56 1050 1445 1000 0090 3123 5253

 

tworzenie stron www LMK studio