Previous Next

Przygarnij Bezdomnego Psiaka - Akcja w Teatrze Barakah 02.03.19

PRZYGARNIJ BEZDOMNEGO PSIAKA - AKCJA W TEATRZE BARAKAH
Czy dla podwórkowych burków odciętych z łańcuchów, wyciągniętych ze zbutwiałych, dziurawych bud Teatr Barakah będzie przepustką do dobrego, bezpiecznego, psiego życia?
To zależy od Was! Nieobojętni KRAKOWIANIE i MAŁOPOLANIE!
Jeśli możecie i chcecie dać swój czas, przytulny dom psom wyrwanym z dna biedy i cierpienia to KONIECZNIE PRZYBYWAJCIE do Teatru BRAKAH w sobotę 2 marca na ulicę Paulińską 28, między godziną 10 – 14.

Były traktowane gorzej niż przedmioty. Chude, zapchlone, przemarznięte, bywało, że chore. Psy uratowane przez inspektorów Fundacji La Fauna – Interwencje i Adopcje, pod troskliwą opieką lekarzy weterynarii i wolontariuszy w domach tymczasowych odrodziły się, zaokrągliły, wypiękniały. Teraz tylko jednego im brak: Człowieka takiego NA ZAWSZE. Człowieka, który NIGDY nie zawiedzie , szczególnie gdy psi pyszczek posiwieje, w kościach zacznie łupać i trzeba będzie częściej odwiedzać lekarza weterynarii. Właśnie WTEDY będziecie im najbardziej potrzebni. Jeżeli jesteście gotowi sprostać miłości psa, który kocha bezkrytycznie, bez powodu, to bądźcie z nami w sobotę 2 marca w Teatrze BARAKAH!

Mordką naszej akcji jest jedenastoletnia Shila zwana też Perełką. Dziś puchata, dostojna matrona, a kilka miesięcy temu: niewolnik na łańcuchu, zagłodzony, zapchlony psi wrak, z guzem na sutku, chorymi uszami, naroślą na oku, zmianami skórnymi. Teraz pączek w maśle. Sunia jest wyleczona i oczywiście odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Będzie z nami w Teatrze Barakah. Będziemy z nią i innymi ocalonymi i z nadzieją, że każdy z nich opuści teatr ze SWOIM Człowiekiem.
Dla tych nad którymi jeszcze pracujemy i dla tych do których dopiero dotrzemy możecie przynieść karmę ( dla psów i kotów jeśli możemy nieśmiało prosić to najcenniejsza jest karma dobrej jakości choćby najmniejsza puszka, paczka – bo nasi podopieczni to często staruszki, rekonwalescenci ), obroże, smycze, szelki, miski, transporterki.

Akcji adopcyjnej towarzyszą WARSZTATY SZYCIA AKCESORIÓW DLA ZWIERZĄT - poprowadzą je Basia Faron i Szymon Bałek z Pracowni.faron
Pod czujnym okiem Basi i Szymona uszyjecie małe co nie co dla zwierzaków na przykład: sakiewki na smaczki – nieodzowne na spacer i naukę psich dobrych manier albo woreczki przypinane do smyczy na torebki do zbierania psich odchodów. Jeśli możecie przynieście czyste , niepotrzebne Wam już koce, poszwy.
Czekamy na WAS 2 marca przy ulicy Paulińskiej 28 i z serca DZIĘKUJEMY zespołowi Teatru BARAKAH za przygarnięcie na czas akcji naszych bezdomniaków pod szacowny dach świątyni sztuki.
Do zobaczenia!

 

https://www.facebook.com/events/366034124127722/

0
0
0
s2smodern

La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje

ul. Balicka 56/29; 30-149 Kraków

tel. 791-300-767

 

 

Wspieraj nas - przelewy na konta:

Rachunek bankowy w PLN nr: 51 1050 1445 1000 0090 3123 5246

Rachunek bankowy w EUR nr: 56 1050 1445 1000 0090 3123 5253

 

tworzenie stron www LMK studio